| Onitza23 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie ce inaltime are Justin Bieber. Si cine poate sa-mi trimita poze cu el. alionte_oana@yahoo.com. Please. happy

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Aici ai informatii...si poze cu el gasesti pe google images http://ro.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber

| Aenoenienanonim a răspuns:

Jet cu justinu p**i...

| FanMJJ a răspuns:

Pai are 171 de cm

| dorikut a răspuns:

Eu unul nu sunt fan Justin Bieber (sincer, acum aud pentru prima oara de el), dar cu un singur Search pe Google am gasit ca are 1, 61 m inaltime.

Dala viitoare, intreaba-l pe Gogu' inainte!winking

| Daniel_4881 a răspuns:

E de necrezut, stiu, dar m-am intalnit cu el la hollywood, bla bla joaca intr-un episod din SCI si era acolo am fost in vizita la matusa mea si ma rog emailu meu e noname*****@ymail.com si inaltimea lui este 1. 70 ce gasiti pe net nu-i adevarat am si id lui smoke***********@aim.com tie iti dau id meu pe privat daca vrei

| Artemisia a răspuns:

Pai justin beiber nu are mai mult de 1, 60 sa spunem.
cauta pe google.
in rest cu poezle te ajut eu.
daca vrei poti incerca urmatoarele siteuri, unde gasesti poze cu orice, mai ales cu JB.
www.fanpop.com
www.deviantart.com
www.photobuket.com
si cam atat.
scrii tu acolo sus la search justin bieber si gata.
gasesti mii de poze, wallpepaer si fanarturi cu el.
eu de acolo le-am gasit.
daca nu vrei asa atunci lasa un mesja pe privat ca o sa iti trimit eu.
bye!

please funda?

| Andre a răspuns:

E un prost! si e scundddddddddddddddddddddd are 1, 50 cam asa oricum i lcunosc si il iuascccc tot odata am auzit ca vrea sa isi schimbe sexul stiu multeee despre el daca l-am intalnit fata in fataa plus ca arata destul de binewinking

| ancutsa13 a răspuns:

1. 61 m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un centimetru.happy

| xXRambo91Xx a răspuns:

Inaltimea:1, 71 m daca te intereseaza greutatea:57kg, iar poze cu el poti gasi pe google sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| NoKidding a răspuns:

Omg... v'a prostit de tot puta ala.

| Aenoenienanonim a răspuns:

Pai eu am 1, 80, sa zicem ca daca ma ridic pe varfuri ii dau m**e happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1, 75 cm.

| Диана a răspuns:

Un metru si-o speranta. laughing

| LNK a răspuns:

Si pe cine crezi ca intereseaza? Poate doar pe voi, obsedatilor.

| chupachups1234 a răspuns:

Doaaamne esti obsedaaataa in 5 min am vazut 3 intrebari de ale tale numai despre Biberon. Nu poti sa cauti singura pe google?

| cristianorudi7 a răspuns:

Cred ca are 20 cm, stii la ce ma refer, nu vrei sa il masori tu?

| pwp a răspuns:

Pai, e mai scund decat miley, iar ea are in jur de 1 65

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 1.63

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt o fana infocata si stiu ca are 1. 61