| roxanamariana74 a întrebat:

Va rog, un site unde sa gasesc melodia lui Raphael Tudor Personal Jesus si sa ii dau download? Ajutor, o caut de luni de zile!

Răspuns Câştigător
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

O gasesti pe youtube probabil.
copy-paste link aici -> youtube-mp3.org
funda?big grin

3 răspunsuri:
| DianaDiia a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/
Pui linkul melodie de pe youtube pe acest site şi o descarci de acolo. Vezi tu ^^

| mariuSteaua a răspuns:

Melodia o gasesti pe huburi.

| PauLiik a răspuns:

Http://gosong.net/ pui linkul in chenarul alb si iti apar niste videouri.Dai clik pe unul si mai jos este scris,, MP3,, dai click acolo si iti apar niste randulete[nu stiu ce mai scrie in ele]si dai clik pe al doilea`!