| GabiGabrielle a întrebat:

Va uitati la Cameleonii? Cine credeti ca este "Stapanul"?
Si era o melodie ceva cu Ay, santa Maria...cum se numeste(din cameleonii)?

Răspuns Câştigător
| BabyPink a răspuns:

Sincer chiar nu îmi dau seama cine este stăpânul crying. Cred că spre sfârşitul telenovelei o să aflăm.
Pee Wee - Cumbaya

95 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

@dlory păi şi de ce şi-ar fi înscenat totul? straight face

| Andreea_8014 a răspuns:

E Leonidas(gradinarul)
happy
Pee Wee-Cumbaya

| Diiana232997 a răspuns:

Da, clar ca ma uit:D.
''Stapanul''-''El amo'' e Leonidas(gradinarul) scrie aici
http://en.wikipedia.org/wiki/Camaleones
Iar Francisca este complicea lui scrie tot acolo

Pee wee-Cumbaya
O gasesti aici
http://www.youtube.com/watch?v=L1rywarbY7M&feature=related
Si dlory nu e posibil ca Augusto sa fie ''Stapanul'', daca ar fi el de ce sa se mai faca atat de rusine.In niciun caz nu e Augusto.

| Shinen a răspuns:

Leonidas, Cumbaya(Santa Maria)

| lolitagirl a răspuns:

Gradinarul...adica in tot acest timp era aproape de vale sad cu Vale avea incredere in el...Nu-i corect tongue

| undercovergirl a răspuns:

Augusto, tatal lui Solange happy ( eu deja am vazut-o pe youtube )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stapanul este Roberto, fratele lui Ulises, pentru ca are ciuda pe Augusto Ponce de Leon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas e ''Stapanul''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru el3na... piesa o canta peewee...si se numeste cumbaya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stapanul este Leonidas uitate aici.

http://www.youtube.com/watch?v=EuxwSZI3Yh0&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oooof ce bataie de cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit imi place mult, eu cred ca Leonidas e stapanul.Melodia Ay, santa Maria e cantata de Ulesses.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma uit eu stiu cine e stapanul! Este leonidas eu am aflat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca fratele lu ulise sau tatal lui
, si cel care il ajuta pedro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu credeam la fel.adica,Leonidas.dar el a zis ca nu stie cine e acel "el amo" si ca nu e el.si daca e sub acoperire ce rost ar mai avea sa se prefaca Stapanul si sa-i puna pe aia sa fure. e cam aiurea. thinking Aaa si fratele lui Ulises nu prea are cum sa fie ca el e mort.in subsol!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas uite aici : http://www.youtube.com/watch?v=EuxwSZI3Yh0&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E leonidas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este roberto, fratele disparut al lui ulises (pee wee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este roberto, fratele lui ulises (pee wee), sau a aparut intr-un episod o replica a franciscai in care zicea ca a avut un iubit inainte de a se cunoaste cu augusto, pe care il iubea enorm, de aceea cred ca e acesta pentru. ca il uraste pe augusto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este roberto,fratele lui ulises (pee wee) ,sau a aparut intr-un episod o replica a franciscai in care zicea ca a avut un iubit inainte de a se cunoaste cu augusto,pe care il iubea enorm,de aceea cred ca e acesta pentru. ca il uraste pe augusto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leonidas cred ca este el amo si melodia se numeste cumbaya

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Leonidas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca stapanul este fostul prieten al lui fransisca pe care il iubea mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este Leonidas suta mie nu este nici roberto nici pedro nici augusto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca stapanul este Leonidas pentru ca am vazut sfarsitul din Cameleonii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E leonidasbig grin nici mie nu mi-a venit sa cred.laughing el e...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

99, 9% stapanul este roberto fratele lui uulliisseess pentru ca roberto are ffff multa ciuda pe Augusto... o sa traim si o sa aflam cine e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roberto fratele lui ulises