| anonim_4396 a întrebat:

Va vine sa credeti? http://www.youtube.com/watch?v=wsJY-D8FSdc =)))))

14 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cum sa nu? Orice se poate.
Nu m-am uitat la gangnam style, n-am vrut sa-mi fure vizualizarea. laughing

| M25M a răspuns:

Este ceva neinregula cu mine daca imi place mai mult varianta asta decat porcaria originala? laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru M25M):

Este in regula sa-ti placa ritmul ploii ce se izbeste intr-un ritm spontan, de pamant. Porcaria? Nu.

| anonim_4396 explică (pentru M25M):

Inseamna ca e ceva neinregula si cu mine laughing)

| M25M a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Recunosc ca am nimerit din prostie pe videoclipul coreanului si m-am uitat de doua ori. Da ai citit bine de doua ori laughing Acum aseazate din nou pe scaun sa iti explic de ce de doua ori. Prima data cand am deschis videoclipul am ramasa tablou, eram socat, nu stiam ce sa fac, eram stupefiat. Dupa ce s-a incheiat am mai ascultat-o inca o data pentru a-mi confirma mie ca melodia este o porcarie care te face sa incremenesti. laughing

| M25M a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru M25M):

Esti o victima a muzicii de prosti gust! Da in judecata Youtube-ul, neaparat!

| M25M a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

laughing Daune morale si psihice

| KristalPop a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=NKwRVk0oSZk
Cât poate să-mi placă versiunea asta...

| FearOfTheDark a răspuns:

Da,imi vine sa cred.Am dat si eu peste acest minunat videoclip.

| GiAnca a răspuns:

Dupa ce melodia asta a facut peste 1.000.000.000 de vizualizari nimic nu ma mai putea mira.

| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=OIbNkvjzrY0 sunt multe, si sună mai bine ca originalul.

| Pisicamop a răspuns:

Wow