| donic1 a întrebat:

Vaa rog spuneti-mi si mie cum se numea melodia de la Vocea Romaniei care a fost cantata de o fata iar juriu i-a zis ca este o melodie de barbati dar ca a cantat-o bine. Ceva cu ...my pocket thinking

Răspuns Câştigător
| maimutika14 a răspuns:

Dar a mai fost si aminda care a cantat melodia lui cee lo green-forget you.http://www.youtube.com/watch?v=bKxodgpyGec sau cel putin asa cred.

1 răspuns:
| Cristinaeatsyourcookies a răspuns:

Concurenta se chema Loredana Cavasdan, iar melodia era "Are you gonna be my girl"