| anonim_4396 a întrebat:

Vad ca e la moda printre pustii de 14 ani sa ceara piese de despartire. lectia de rock: capitolul despartiri nedureroase. enjoy: http://www.youtube.com/watch?v=rzDOYFJRw3I

3 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

KISS:X
Stai tu calm, cand spun "melodii de despartire" se refera la "Nothin else matters" sau "Don't cry" astea fiind singurele melodii rock pe care le stiu:-J
Oricum keep rockin'\m/
www.WarAndRiot.blogspot.com

| DarQueen a răspuns:

Beeeeeestială piesa! \m/
Rock on!

| h3llG1rl1995 a răspuns:

Si melodia asta e destul de lenta...dar stiu si eu o piesa care le-ar ridica moralul la pustii de 14 ani, Dark funeral-my dark desire