| aaaa12345 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va moara o ruda si inainte sa aflati sa visati ca acea ruda va spunde

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Inca nu, dar intotdeauna m-a interesat acest subiect. unchiul meu si frate-meu cind a murit intotdeauna am visat ceva foarte urit.Cind a murit frate-meu (si nu am stiut ca moare in noaptea aceea) am visat ca a venit un urs mare si mama a zis in vis caci acum toata familia o sa moare.Cind a murit unchiul (si nu am stiut)am simtit in noaptea aceea un tremurat foarte ciudat in tot corpul si foarte neplacut simteam o frica cumplita.Si nu era in casa noastra ci la km departare de noi.Am visat atunci in clasa 6 fiind ca imi pierd toti dintii din gura.

5 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai la matusa ema so intamplat ca la ora 6 dimineata bunica lui matusamea ai da de mancare sa manance si exact la ora 6 dimineata ea a murit sad

| AidaAmaranta a răspuns:

Am mai auzit de asa ceva.winking da

| UNfriendLY a răspuns:

Nu, dar mi s-a intamplat sa visez ce se intampla in urmatoarea zi

| aaaa12345 explică:

Mie mi s-a intamplat la bunicul.
am visat ca eram intr-o biserica, in spate erau rudele si plangeau iar preutul m-a pus sa jur pe biblia rosie cu nu a sa plang aveam8 ani