| laura_9178 a întrebat:

Videoclipul al carei melodii este preferatul vostru?

13 răspunsuri:
| freehugs a răspuns:

Massari -real love

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Din categoria high-budget, Guns n'Roses - Estranged ( ~ 4 mil. $) si November Rain ( peste 1, 5 mil. $). Din cele haioase Korn - Twisted Transistor si Word Up. Ca filme care sa ilustreze nu doar o melodie, ci selectii dintr-un album intreg, Pink Floyd: The Wall - care deja e un film de arta si The Final Cut - care e pus si pe youtube in 4 parti, prima parte - daca-ti plac vechiturile cu valoare artistica: http://www.youtube.com/watch?v=P3PIG6XXIdw

| Larette a răspuns:

Christina Aguilera-Dirrty.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nightwish - nemo
nightwish - amaranth
lafee - mitternacht
evanescense - going under
evanescense - wake me up inside
linkin parca - numb

Răspuns utilizator avertizat
| nodeerskulls a răspuns:

Chemical Brothers - Test. Este extrem de ezoteric si ireal. Mi-a fost sursa de inspiratie saptamani intregi de-a dreptul.
Mi-a mai placut foarte mult si cel de la Maddona - Bedtime Story, care este tot asa, foarte sus fata de realitate.

Răspuns utilizator avertizat
| Lacramioara_6794 a răspuns:

Shania twain-always and forever

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff...Greu!

Lily Allen - Smile

http://www.youtube.com/watch?v=wbRQbjM5VSc&feature=fvst

Îmi place şi melodia şi videoclipul. :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taio Cruz - Break your Heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Akcent

| Anny_8839 a răspuns:

Justin Timberlake feat Madonna - 4 minutes