| (♥°ℓєιℓα_ℓσνє_gιяℓ♥°) a întrebat:

Voi ati observat ca lady gaga in clipul alejandro arata stiti voi urita? si inainte arata mai frumos ce va nu in regula cu ea voi cum credeti? plsss

10 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

E o femeie urâtă care datorită machiajului de scenă reuşeşte uneori să pară acceptabil de frumoasă http://media.photobucket.com/......-up-21.jpg

| cornel a răspuns:

Chiar ca. poate ca as a vrut ea sa arate in videoclip.

| DeXxa a răspuns:

Ea a fost urata din totdeauna oh go on.

| HinnaBunneh a răspuns:

Era urata oricum laughing

| Dj Boalca a răspuns:

Nu pot sa cred ca dai atata importanta unui artist precum lady gaga, adevarul este ca ea canta frumos, partea rea e ca bea alcool pana cade din picioare si ia la narcotice mai rau ca mutu...mai bine iti vezi de viata ta fara sa te intereseze de altii, lasa-i pe ei sa se intereseze de tine

| pitikaaaa a răspuns:

Deci in noul ei videoclip Lady gaga nu mai poarta masti din cate ai observat nici in videoclipul "Bad Romance" ea nu prea poarta masti(decat in 2-3 secvente)
si app cine s`a luat de eawinking Nu o cunoasteti pe Lady gaga eu am avut ocazia sa o cunosc si am cunoscut-o chiar foarte binewinking shtyu foarte multe lucruri despre ea chiar mult mai multe decat un fan adevarat.
Stefani(pe numele ei real) este o persoana careia nu ii pasa ce se zice despre ea si ce crede lumea despre ea e o persoana foarte frumoasa(pe sub mastile pe care le poarta). E o persoana foarte sentimentalista pune suflet in tot ceea ce face.

Sry daca m-am indepartat de subiect dar am simtit nevoia sa spun tot ceea ce am simtit fiindca multi o critica.
PS daca vrei sa aflii mai multe scrie-mi pe privatbig grin

| mymy a răspuns:

Ea oricum are o boala dar asa a facut clipul si ii ff fain a socat pe toata lumeawinking
fundita?love struck

| dsada a răspuns:

Eu cred ca aceia e fata ei originala, inainte arata frumos pentru ca avea peruci machiaj haine si tot felul de accesori. asta e parerea mea. am vazut si poze cu ea nemachiata si asa arata doar ca nu asa palida. :d fundA?

| NiceBaby a răspuns:

E draguta si fara machiaj si are voce minunata iar restul nu conteaza.Si totusi parul era strasnic in Videoclipul Alejandro. S-ia stricat look-ul.Imi placea parul ei des si lung.

Acum s-a uritit strasnic. Dar nu o judecati! A vrut doar sa socheze lumea.

| sunshine_6269 a răspuns:

Sau poti sa citesti articolul acesta
Judeca tu http://www.lovendal.net/......hristului/