| SorinRK a întrebat:

Voi ce muzica aveti in playlist-ul de pe telefon? Eu nu stiu ce muzica sa mai descarc. Imi puteti spune si mie?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am foarte multe melodii de la TrapMusicHDTV, UKF Dubstep, Trap City (sunt canale de Youtube, au muzica foarte buna Recomand!)

| spiridus25 a răspuns:

Metallica,AC/DC,Guns N Roses,Linkin Park,Scorpions,Iris,Evanescence,Aerosmith,Epica,Nirvana,Nickelback,Led Zeppelin,Cradle of Filth,Within Temptation,Black Veil Brides,Skillet, My Dying Bride, Skid Row, U2, Black Sabbath,Dream Theater,HIM,Goodbye To Gravity,Coldplay,Holograf,Avenged Sevenfold,Alice in Chains,Lacuna Coil, Roxette, The Killers, Three Days Grace, Whitesnake etc,