| Delyaa a întrebat:

Voi ce parere aveti despre concurentii nostri de anul acesta de la Eurovision 2011? Hotel Fm-Change? Eu cred ca cei care au jurizat la selectia nationala puteau sa aleaga alta piesa. dar nici asta nu`i asa de rea.Adica eu cred ca au sanse sa se clasifice printre primele 10 tari! Si mi se pare o prostie faptul ca cei din spania si portugalia nu pot vota pentru Romania. Dar eu o sa-i votez.Adica ii 100% sigur ca nu vom castiga vreodata concursul asta, pentru simplul fapt ca tara noastra nu are bami pentru a organiza un astfel de eveniment.am fi de rasul Europei si nu numaisaddar in fine. voi ce parere aveti? eu le doresc celor de la Hotel FM mult succes.pentru ca au muncit mult ca sa ajunga acolo unde sunthappy

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Avand in vedere piesele de anul asta, doar cateva sunt calumea. Avem sanse la cat de varza st altiihappy

| znstr a răspuns:

Succes le urez si eu, dar sincer nu prea cred ca au mari sanse sa ajunga in primii 6 macar.Vedem in finala, cei mai buni sa castige big grin