| Emilia02 a întrebat:

Voi ce ton de apel aveti la telefon? Eu tot caut de cateva ore ceva sa sune frumos si nu prea gasesc... ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Element25 a răspuns:

Pe astea le am de ceva timp si nu le-am mai schimbat :
deliric-linii de tramvai,te stiu de-o viata,cox
Doc-rapcapitulare
si o melodie de la immortal tehnique, care n-o mai tin minte:''>

Oricum, ma gandeam sa le schimb cu ceva de la Truda, poate Iron Maiden, Korn. Ceva mai mult metalhappy

9 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Eu am Hangar 18 de la Megadeth.

| Element25 a răspuns:

Am mai multehappy

| Emilia02 explică (pentru Element25):

Ascult.batting eyelashes

| Element25 a răspuns (pentru Emilia02):

Pe astea le am de ceva timp si nu le-am mai schimbat :
deliric-linii de tramvai,te stiu de-o viata,cox
Doc-rapcapitulare
si o melodie de la immortal tehnique, care n-o mai tin minte:''>

Oricum, ma gandeam sa le schimb cu ceva de la Truda, poate Iron Maiden, Korn. Ceva mai mult metalhappy

| Leon16 a răspuns:

I am sexy and I now`itlaughing

| Ciufiiiiiiix a răspuns:

Eu am inna-india