| TarjaTurunenFan a întrebat:

Voi ce varianta a melodiei Poisin ati alege? Cea cantata de Tarja Turunen sau cea a lui Alice Cooper?

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

Imi place Tarja mult dar melodia asta e mult mai bine cantata de AC.

10 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Imi plac amandoua, dar Alice Cooper parca o canta mai bine...

| CautNume a răspuns:

Ambele imi plac.

| Wøodenpints a răspuns:

Cooper

| Vans a răspuns:

Alice Cooper.

| KristalPop a răspuns:

Alice Cooper.

| michelia a răspuns:

Vad ce nick ai happy...dar il aleg pe Alice Cooper.

| Disharmony a răspuns:

Nu-mi place varianta cântată de Tarja. Aleg Alice Cooper, bineînţeles.

| duuh a răspuns:

Alice Cooper

| TarjaTurunenFan explică:

Scuze dar m-am grabit. Deapt melodia se numeste Poison.

| TarjaTurunenFan explică:

Va inteleg raspunsurile ci Alice Cooper pentru ca este originalul, si este greu sa faci diferenta fiindca este voce feminina aTarjei.