| Biib133 a întrebat:

Voi chiar credeti ca Justin Bieber ar trebui etichetat ca "IDOL AL MUZICII"? Voi ce credeti cu adevarat despre acest "fenomen" [ sa-i spun asa, desii nu il admir ]?

Răspuns Câştigător
| Elenna_4537 a răspuns:

Cu totii stiti cine a fost Michael Jackson, ei bine acum a aparut de nicaieri unu` mic care la inceputul cantecelor zice "ouououou" "ieeeeieieieie" unicul Justin Bieber, pentru mine justin biberon, care se crede mai ceva ca el. si peste tot vad tot felul de fete obsedate de el, dar nu inteleg ce e asa special la el? muzica buna nu canta avand versuri de genul "i`m a eenie moonie many moo lover", bine nu arata. aaa stati m-am prins este ca un cocalar de la noi, in videoclipuri el iese din masini foarte scumpe, in poze apare facand semul "peace", mereu are ochelari de soare si ceasuri foarte scumpe. Mai nou cu totii ati fost impresionati de faptul ca saracul avea piciorul in ghips si totusi a cantat la un concert... wtf? nu canta cu piciorul, canta cu gura asa ca nu inteleg de ce toti sunteti asa impresionati. unii sunteti penibili si nu va faceti griji. asa ca duceti-va si ascultati un "ououououou ".
Deci NU!

8 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

E ratat din toate punctele de vedere laughing

| sweettyyyy a răspuns:

Sigur,dar tu ce credeai`?

| Biib133 explică (pentru sweettyyyy):

Eu doar vroiam să aflu părerea celorlalţi sad

| Biib133 explică (pentru sweettyyyy):

Eu doar vroiam să aflu părerea celorlalţi

| ticaela a răspuns:

Nu, nu trebuie numit asa, el este un pusti care se lalaie pe la TV laughing. In ziua de azi, din pacate, nu conteaza daca ai talent, conteaza cum arati sad

| Biib133 explică (pentru ticaela):

Mdaa ai dreptate.mare pacat ca nu prea se mai aude muzica buna la tv si la radiouri sad

| Evelyna a răspuns:

Pai.baiatu' canta misto.aaa - sau cel putin melodiile lui sunt misto! Mi-a placut dar acum nu-mi place asa de mult.E plin de fite si deranjeaza si niici nu stiu de ce fanele lui sunt asa NEBUNE dupa el.Gata stiu! Sunt obsedate! daca unii dintre voi nu stiti Justin era unul ca noi toti inainte de a pune video-ul ala pe youtube si sa devina popular in cativa ani.Era unu' mic si in acel timp nici nu scotea asa multe melodii si erau si naspa rau! nu prea are inspiratie...si cand aud vreo melodie acum ma simt ca si cum as asculta ceva si ceva care nu e terminat.Recunosc e destul de dragut da nu's in niciun caz asa nebuna dupa el.Fetele alea parca zici ca il iubesc pentru. cine e el nu pentru. ce canta (+ ca fac altii versuri pentru. el) si ce? cu toti stim ca era un tip din Canada daca nu ma insel,si era un om normal (sigur fanele astea si-ar da si viata pentru. el). Dupa mine e tot un baiat normal care cantalaughing numai e un ''star'' sau vreo ''vedeta'' ca rihannah sau altcineva ca aia au experienta in a canta, e doar un baiat care canta, da. melodii misto dar totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ar trebui pentru ca are mult talent la 16 ani dar nu sa fi ca celelalte fete in limba dupa el pentru mai multe informati intra pe eu.maria_diana2001