| stefi9325 a întrebat:

Voi credeti ca michael jackson si-a inscenat moarte, sau doar e un zvon?

4 răspunsuri:
| ILoveTokioHotel a răspuns:

Chiar a murit! Acuma canta sosia sa si am auzit ca a avut si concerte.
Pupici dulki kiss

| Roxana_4537 a răspuns:

Eu cred ca e doar un zvon fiindca daca isi inscena moartea nu putea sa stea doar in casa si daca iesea afara orice om il recunistea deci sigur a murit sad

| kapsunik99 a răspuns:

Nu sia inscenat moartea.e doar un zvon. nu ar fi putut sa le faca asa ceva copiilor...dne.are o sosie dar.nu e acelasi lucru. fundoaica?

| dragutza98 a răspuns:

Salut am dovada:http://www.vaduva.ro/......jackson/t! serios a murit pentru ca am dovada: