| Patry908 a întrebat:

Voi de ce credeti ca cei mai multi artisti ajung sa se drogheze si sa consume alcool?

Răspuns Câştigător
| Gorath a răspuns:

Pentru că sunt mult mai sensibili decât oamenii normali, cum crezi că ar putea crea altfel? La fel ca şi geniile de altfel...au o sensibilitate aparte şi se lasă influenţaţi, chiar fără să îşi dea seama de asta.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca artistii nu duc o viata normala ...mereu pe fuga,mereu sa se ascunda de paparazzi,concerte in fiecare zi, fani peste fani, bani cu nemiluita...toate lucrurile astea schimba oamenii!
Cand poti ai tendinta sa incerci...
unii renunta altii se lasa distrusi de asta...
e pacat dar asta e viata in show business

| Sἶrenἶa a răspuns:

Pt. a avea energia necesara sa concerteze sau etc.

| Rockart a răspuns:

Pentru că sunt stresaţi din cauza paparazilor. Sunt urmăriţi 24/24, cred şi eu că înebunesc săracii şi vor să se mai detaşeze de lumea asta.