| RalucaRaluca18 a întrebat:

Voiam sa va intreb, ce credeti mereu am crezut ca este un lucru jenant sa canti... Dar eu am o voce frumoasa... Ce credeti sa cant in continuare sau sa ma las?

Răspuns Câştigător
| dirtyb a răspuns:

Cred ca cel mai jenant lucru ar fi acela ca tu ai o voce frumoasa si vrei sa renunti.asta ar fi intr-adevar pacat,sunt multi altii care nici macar nu stiu cum sa adauge un bit pe o piesa sau sa canta dupa note si au un succes enorm,parerea mea e ca cel mai bine ar fi sa-ti urmezi instinctul pentru ca, chiar daca ai o voce superba dar nu esti facuta pentru asa ceva e inutil sa incerci.dar apropo imi poti trimite un demo daca ai si iti spun mai multe iti las id deejaybak. peace, sa auzim de bine

1 răspuns:
| nickmadd a răspuns:

Lasa si tu un link cu o inregistrare cu tine cantand si atunci te putem sfatui