| Daisy. a întrebat:

Votati michael jackson pe mtv by request! mai trebuie inca cateva voturi sa fie pe primul loc...pentru fani adevarati...http://www.mtv.ro/sondaje/mtv-by-request

20 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...nu prea vad legatura...
MJ e mort daca nu stiai...
Pentru ce sa mai ajunga pe primul loc? Sa ia fraierii banii de pe urma lui?

| inna a răspuns:

Votati Dirty Diana love struck laughing

| Daisy. explică:

Criticul...stiam ca e mort...hello! sunt o fana...si daca nu te superi nu mai comenta fara rost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helloooo, dar de cand esti fana? De cand a murit?
Sa umplut site-ul cu fani ai lui MJ de cand este mort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca fiecare are dreptul sa aleaga... paramore-decodehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson va fi mereu pe primul loc. El va ocupa toate locurile toate topurile sa aiba numai muzica lui nicio alta melodie decat a lui Michael Jackson.

| mikki a răspuns:

Super! Am votat...:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am votat si sunt bucuroasa ca-i pe primele locuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson trebuie sa fie mereu in top si ia uitati ce am gasit :O fotografie neclara facuta pe 27 iunie 2009 infatisaza o persoana ce seamana perfect cu regele muzicii pop Michael Jackson.

Fotografia a fost publicata neclara in mod intentionat de site-ul Michael Jackson Sightings, deoarece momentan se stabileste autenticitatea acesteia.

Potrivit adminstratorilor, "acest site a fost creat pentru a dezvalui fanilor adevarul despre moartea starului si in cele din urma sa fie mijlocul prin care Michael sa comunice cu ei. Credem ca a fost fortat sa-si insceneze moartea in acelasi mod prin care companiile sunt fortate sa intre in faliment", se arata pe site.

Ei sustin ca o dublura a starului a murit de fapt, acest plan fiind pus la punct de multi ani. Barbatul care a murit joia trecuta avea o boala incurabila in ultimul stadiu. Fusese supus mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu votez cam in ficare saptamana pentru topul asta! Si urmaresc mereu Mtv by Request!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu stiu de unde sa votezsad dar o chiesti Michael este in inimile noastre si va ramane acolo pentru todeauna dar, la uni dintre noi va ramane te iubesc Michael tu esti ai fost si vei ramen ingerul meu pentru todeauna I love you Michael Jackson te pup dulce dar si pe voi uitati id meu daca il vreti roxy_love_forever_mj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu stiu de unde sa votesadsi o chiestie Michael este si a fost cel mai tare el a inventat dansul, muzica a schimbat modul de a gandi a milioane de oameni sa stiti acum nu stiu ce ne vom face ca el nu mai este printre noi. Nu stiu ce se va intampla cu lumea of. Michael tu esti si ai fost si vei ramane ingerul meu pazitor te iubesc tare tare mult I love you Michael Jackson acum scriind acest raspuns ascult o melodie fosrte trista a lui Michael Jackson este foarte urat si ma simt foarte rau cand vad uni oameni cand spun de ex:''MJ e mort''. Tot felul de lucruri eu sunt fan Michael Jackson de mult si nu de cand a murit si intr-adevar a spus-o cineva sau umplut site-urile cu fani de-ai lui Michael Jackson dar de cand au murit nu e bine mai cunosc eu pe cineva care pana sa moara adica cand traia spuneau ''a ca mie nu imi place MJ'' si acum au devenit obsedati cam atat sunt mute de spus intr-adevar daca vreti si sunteti interesati id meu va sta la dispozitie roxy_love_forever_mj va pup si incodata I love you Michael Jackson pup:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de ce toti spun "Michael e mort, el nu mai exista". nu-i adevarat, el traieste in sufletele noastre, de fapt...numai a celor care stiu sal pastreze in inima lor, eu nul voi uita niciodata, ii voi asculta muzica pana la ultima suflare si asa sper sa faceti si voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer MJ a fost cel mai mare cantaret al planetei si eu cred ca i se cuvine si titlul de cel mai iubit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am votat! Michael Jackson este cel mai mare artist al lumii! Pur si simplu il iubesc. El e cel mai bun. I love, Michael!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal. Permanent va fi pe primul loc in toate topurile si in inimile noastre si mai ales in a mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt fan si am votat

| PurpleLadybug a răspuns:

Nu va suparati acum, dar criticul are in mare parte dreptate. Adica nu ma refer la o persoana anume, dar vaaaai day dreaming ce mari fani ai lui Michael Jackson suntem de cand a murit. Chestia asta mi se pare cusuta cu ata alba. Nu degeaba cineva a spus "Vrei sa fi celebru, mori!". Inafara de vremurile lui, in ultimii americanii erau aproape singurii care il pretuiau si le pasa ca mai exista. pana sa mora toti il considerau pedofil, femeie, sau mai stiu eu cestraight face. Dupa ce a murit, vai ca a murit regele popstraight face. Ma repet, nu fac referire la o persoana anume, dar daca va simtiti, macar recunoasteti si lasati vorbele de duh ca il purtati in suflete cand el e acolo d fapt de doar cateva luni. sincer, abia dupa ce a murit am ascultat si eu cateva melodii de'ale lui, si vreo doua chiar imi plac, dar nu ma dau mare fan al lui MJ pentru ca as minti!
cat despre topul mtv by request, fiecare cu parerea luitongue
take carepeace sign
P. S. haiiii sa ploua cu stupid ca v'am lezat orgoliuhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. era un test ce mel mj esti eu sunt BAD