| DisneyIsDaTheBest a întrebat:

Voteaza top 10 de saptamana asta http://hollywood4evernews.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Bine te-ai intors pe site, DisneyIsDaTheBest!
am votat Bruno Mars - Just The Way You Are love struck

11 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Am votat Bruno Mars - Just The Way You Are

| PisssiMicc a răspuns:

Am votat selena gomez roand an roand nu imi da funda

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Am votat love struck.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Am votat Katy Perry-Teenage dream.Frumoasă melodia!

| Selenagomez15 a răspuns:

Tu esti castigatoarea.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@Pwp: Disney a mai intrat pe site si a mai pus intrebari si a mai raspuns la intrebari, dar n-ai avut timp s-o vezi. E adevarat, nici eu n-am vazut-o de prima data.

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck
@LolaKissTheGirl chiar nu stiam! e prima data cand am vazut-o happy

| winchesters a răspuns:

Hey >:d<

Am votat Bruno Mars - Just The Way You Are
Chiar e faina melodialove struck
PwP:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu o mai vedeai''pup'''mai bine vezi moartea cu coasalaughingca e mai desteapta decat '''specia'''astarolling on the floor
decat sa votez pe blogu tau mai bine imi dai o mana devildu`te dq cu mi***sta cyrus a tha!devil

| winchesters a răspuns:

@anonim: Gusturile nu se discuta! Nici mie nu`mi place Miley, si iti dau dreptate, dar pana la urma poate si tu ai un idol caruia ei nu`i place, si cu toate astea nu cred ca are ceva de zis in privinta asta[decat daca este vorba de cineva din Twilight].
xOxO DISNEY :*. Nu conteza ce`a fost. Amn2 am gresithappy