| deyanne a întrebat:

Voua ce piese va plac?
daca nu va puteti limita la una singura scrieti mai multe.

8 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

B. U. G Mafia-Cu talpile arse
CIA & La Famila-Unde sunt bagabontii
Mutu & El Nino- In fata mortii

| Alex >D a răspuns:

Ce piese sa crap laughing. Skid row - I remember you si Black Sabbath - Headless crosss momentan!

| Black_Cherry a răspuns:

Radiohead-15 step

miley cyrus-bottom of the ocean

miley cyrus-start all over

muse-supermassive black hole

| Majj a răspuns:

Joe Satriani - Until We Say Goodbye
Megadeth - In My Darkest Hour
Eric Johnson - Venus Isle
Cam asta ar fi topul meu happy

| sweetale12 a răspuns:

Imi place mult Bad Romance-Lady Gaga, Anahi-Mi Delirio, One-Jayko & Anya, Dj Sava & Raluka-September big grin etc. Ale tale care sunt?

Răspuns utilizator avertizat
| alexutzzzzzzzza a răspuns:

Pooooi imi plc toate piesele lui arssura in special"imi amintesc " si "prin ploaie" si "ultimele cuvinte" si tot:d mai imi place Veritasaga piesa preferata"cer senin " si "ucigasul perfect" mai imi place mecena "suflete pereche", "absent","joc in doi" mai imi place Bitza "numele tau", "razboi in doi", "pofta de viata", "10 degete" mai imi place Criss Blaziny "7 august"mai imi place Cumicu"mana de mana","in dulce stil clasic" imi plc guess Who " eu, tu si restul lumii", "locul potrivit"( da nu-i nmc sunt consolat de mic \:d/)mai imi plc Skizzo Skillz"umblu teleleu"(o sa umblu, umblu, umblu teleleu\:d/),"pierdevara"(si nu trebuie sa fie vara\:d/ca sa fiu un pierdevara\:d/rolling on the floor ) apoi Spike "tango","ramanem prieteni","visam", "realitate" mai imi plc Vescan "caracter de piatra" si muuuuuuuulteeeeeee altele/altii km asta ascult eu happy tu?:d