| Ralu_6779 a întrebat:

Voua va place de Adam Lambert? E gay dar arata bine

Răspuns Câştigător
| Диана a răspuns:

De ce trebuia sa fie gay bunaciunea aia?laughing De ce?!? Fetelor, am mai pierdut unul.sad

25 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Inca mai intrebi! sunt mega fana! Adam este atat de cute! imi plac fff mult cantecele lui mai ales Fever! pacat ca nu s-a combinat cu Allison Iraheta de la American Idol!

| xSoaked a răspuns:

Stiu ca nu are rost sa raspund acum, dar care-i faza cu "De ce trebuie sa fie gay?"? De parca vreuna dintre noi ar fi avut vreo sansa cu el daca ar fi fost straight rolling on the floor Si ca sa raspund intrebarii, da, imi place, il iubesc, este prea genial tipul xD

| Диана a răspuns:

Alexandra: Da, te intelegem. Tie iti place doar de Biberon. rolling eyes

| nuamPleaca a răspuns:

Mie nu imi place de el laughing

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da imi place de el.Arata bine, canta frumos.pacat ca e gay.

| Ioana22B a răspuns:

Lasati-l pe Biberon in pace ca ea e in lumea lui cu el...ala miculaughingnu are ea ce raspunde la intrebarea asta aici e vb de un barbat adevarat! si DA IMI PLACE FFF MULT![:Xlove struck:X] Stilul sau nebun de a trai viata la maxim, cantecele sale superbe, vocea lui[:X], cum rata[cel mai delicios gay:X:X:X]dar cum am mai spus e gay, asta e...pacat oricum la cate admiratoare are!:Xlove struck:X

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Da imi place.are o voce buna, un stil aparte, videoclipuri reusite, este original. Imi place for your entertainment.
http://www.youtube.com/watch?v=l6LKXRCQAAs. este foarte sexy in videoclip. si imi mai place Whataya want from me
http://www.youtube.com/watch?v=tOqRimwwwe4&feature=related (o piesa de dragoste foarte reusita)
despre factul ca e gay nu am nimic in potriva.pana la urma sa apreciem si ceea ce produce(muzica). viata lui persoanala... e viata lui persoanala.
sunt o mega fana

| Alexandra_2209 a răspuns:

E urat, si nu arata deloc bine:-P
Are parul in ochi si...are o fata de luat la pumni! Pe langa mai e si gay... NU NU NU imi pl de el:-P

| selly000 a răspuns:

Este superb... felul cum arata, cum canta, il ador! Ma prefac ca nici nu am auzit ca e gay.Si asa ar trebui sa faceti si voi. Daca sunteti fanii lui, nu trebuie sa il discriminati! Cine e cu mine?

Răspuns utilizator avertizat
| allyson a răspuns:

Mie una imi place foarte mult love struck:X

pacat ca-i gay sad

| avaalexandra a răspuns:

E frumos dar numi plac melodiile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine mai e si ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma oftica kryssy cullen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una dintre voi nu-l cunoasteti si nici nu sunteti de statura lui dar nici fata nu aveti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una dintre voi nu-l cunoasteti si nici nu aveti statura si nici fata pentru el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super mega bunaciune de fiecare data cand il vad imi aduc aminte ca e gay si ma oftic de numai pot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata suuuper cool are un stil aparte de a traii dar is super mega fana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gaycrying iil ador ai dreptate Диана am mai pierdut unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U eşti proastă sau te prefaci? E gay proasto? Handicapato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da arat bine dar este gay ce pacat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine dar nu o mare frumusete.
Asa arata in liceu.
http://www.nypost.com/......school.jpg

| LovingAdam a răspuns:

Nu am nimic in potriva lui! il iubesc la maxim

| sasha8sagh a răspuns:

Doamne il ador, mi se rupe inima cind aud ca e gai, ohhh ati vazut ce ochi are?! doamne el e perfect...

| crankz a răspuns:

Hehe stati linistite fetelor veniti la mine am acelasi styl ca al lui lambert si multi mi-au zis ca si seman putin si spre deosebire de asta nu sunt gayy laughing)))