| adryvalenyy a întrebat:

Voua va place justin bieber?

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Mda...laughing))) un pusti care nu are ce facelaughing, dar in fine canta si el de foameoh go on:-&

19 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Nuuuuu

| Petronela a răspuns:

Da

| d33a a răspuns:

Da

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da... acum vreo 3 ani rolling on the floor nu imi place

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Deci.cap de mopp. ce pot sa zic eu despre cap de mop? canta de foame.este cersetorlaughingcere celebritate.cat de prost sa fiiiiiii saaaa daiiiii de 2 ori cu capul in geam? am vazut pe un site monden... dar la el totul e posibil.Este un pusti!

| MisterKat a răspuns:

Nu-mi place de el!

| BlackRainbow a răspuns:

Mi-a placut inainte sa auda lumea de el happy.

Acum il detest happy

| คиค a răspuns:

Il ador!

| Criiss16 a răspuns:

Justin Bieber? Cine îi şi ăla? Eu ştiu unu dar îl cheamă Justin Biberon! E ăla care are voce de fată, cu multe fiţe în cap? laughing Mda. mare cântăreţ. laughing

| Đοαr eu şi ατâτ ♥ a răspuns:

Ala la care ii se schimba voceab laughing canta cam naspa tongue

Nu imi place pitiku laughinglaughing

| Ramonika_5243 a răspuns:

Dahappy.e un tip de treaba...happy

| Andrelutssa a răspuns:

Da

| Meandjustme a răspuns:

Nu.adica e doar un pusti, care se zbenguie si el pe acolo si vai e mare vedeta.Si mai ales ca sa facut atata publicitate pe tipuletul asta.

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Imi place foarte mult cum canta, dar nu si cum arata. Dar m-am cam saturat de el pentru ca o colega de la mine din clasa e obsedata dupa el, asa ca...

| 100%Diana a răspuns:

Toti baietii care au raspuns si au 18 sau mai putini ani sunt invidiosi ca e cu Selena Gomez, cea mai frumoasa fata de la disney si nu numai.Imi place, si ce?

Răspuns utilizator avertizat
| suddent a răspuns:

Il urasc.

| ~Ella.~ a răspuns:

Deloooc.

| Allexix a răspuns:

E un tip drautz dar si-a luat lumea in cap :))

http://zozole-eu.hi5.com