| gabytzzaLOVE a întrebat:

Voua va place lala band?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
NUUUUUUUUU categoric! prea multa promovare pentru ce? au deja aere de vedete cu mult peste cei care sunt consacrati..nu imi place ca au promovat si au facut vizibil dragostea Cristinei Ciobanas la o varsta frageda. oare e posibil asa ceva? cand ea nu avea nici 14 ani impliniti?
ma opresc aici ca imi aprind paie in cap!
O zi frumoasa sa aihappy

8 răspunsuri:
| αηαвєℓℓє a răspuns:

Mie nu.Doar o melodie-mi place.

| Adde29 a răspuns:

Nu, deloc chiar!
Pa, pa happy!

| maddy673 a răspuns:

Ii urasc! sunt niste tampiti!
crying(

| Runa a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

O unealta de marketing a unui trust de televiziune cu multi bani si multa influenta. Au testat terenul, au vazut ca sunt copii naivi, i au prostit si acum scot bani pana si din biscuiti.

| Adeeeeeee a răspuns:

Nu.Nu-i suport

| Dariusuu a răspuns:

Nu-mi plac mizeriile.