| EdiT a întrebat:

Voua va place melodia Rihanna-Man Down?

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Da imi place

6 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Nu

| Reny a răspuns:

Foarte mult!
E excelenta!

| Geo_5638 a răspuns:

Logic ca da.

| Dumnezău a răspuns:

Nu,ne plac melodiile calumea, nu idiotenia aia de melodie.Iti dau dracu tot rampampamul ala idiot.Asculta si tu niste pop calumea, gen Coldplay sau Oasis.Pa!

| PιxιeLovesYa a răspuns:

Offtopic: Bine că toţi disperaţii pentru funde s-au apucat să zică '' Da, mă omor după melodia aia, când o aud pic pe podea de fericire, uau este ABSOLUT maxim de tare'' :/ Really dudes?

Ontopic: Sincer, nu are nimic special...decât ca Rihanna repeta la nesfarşit ''rampampampam''. Ritmul e bunicel...dar nu prea are logică melodia. Părerea mea. Ce nu-mi place, nu ascult!

Peace off!

| FetitzaDulce a răspuns:

Sigur !