| KellyK13M a întrebat:

Voua va place muzica rock?

Răspuns Câştigător
| EnterSandman a răspuns:

Pe langa faptul ca ascult muzica rock/metal, sunt mandru sa spun ca o si cant, da asa este imi place sa ma laud cu asta...sunt al
dracu de fericit ca pot face asta laughing

22 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai intrebi?!

| LastChance a răspuns:

@maryus, nu stii ce inseamna rock daca tu il definesti prin "galagie".
Revenind la intrebarea ta, da, ascult rock, e singurul gen care imi place si sunt mandra ca ascult. Si cum s-a mai spus pe aici, nici eu nu pot trai fara rock/metal.
Bafta!

| FucktheSystem a răspuns:

Nu as putea sa traiesc fara ea.

| Aiicha a răspuns:

Daaa

| Sἶrenἶa a răspuns:

Metalul
love struck

!

| TheDarkEmpire a răspuns:

@ladylori15 Multi comenteaza, dar habar nu au ce!
@maryus Asculta si apoi vorbeste!

smug Da D4M1

| EnterSandman a răspuns:

@YoMihai,bravo pustiule nici sa nu te apuci...ca e treaba murdara la mijloc, asculta la un om trecut prin viatawinking, o sa visezi noaptea draci in colanti laughing...

| Psihiatra a răspuns:

Desi nu se vede dupa vestimentatia si comportamentul meu, ador muzica rock.Intrebarea ta ar putea fi reformulata astfel: Puteti trai fara rock? Eu as raspunde NU!
Ador trupele ca Metallica,Guns N` Roses,Skid Row, Iron Maiden, Bon Jovi etc.

| ladyfoarfeca a răspuns:

Nu!happy
Din punctul meu de vedere este ingrozitoare I don't want to see

| niku93 a răspuns:

Da

| ArcAnna a răspuns:

Da

| Broadband a răspuns:

E galagie nu muzica
si nu sant genul care asculta manele, dar nu-mi place
prefer sa ascult club, electro, house, dance, pop

| PikaRawrr a răspuns:

Depinde. Mai mult imi place kpop big grin
Dar nu zic nu muzicii rock.

| KellyK13M explică:

@Shadow si mie imi place, la nebunie!

| carpediem a răspuns:

Evident.

| MaliceThemen a răspuns:

I love it :X
I can't breath without rock :X
Dap :X happy il ador... e singura chestie care ma mai scoate din depresii sau gandurile mele... happy Dar tu?

| YoMihai a răspuns:

OMG ce satanisti sa-mi bag ////eu nu vreau sa mor mai repede.snt mandru sa spun ca nu imi place absolut deloc

| Anonim86fsg a răspuns:

Depinde nu tot rockul imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ne place laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Spre dezamăgirea mea, au comentat și paraziți ai acestei categorii.
I-auzi-l pe ăla, cică e mândru că nu ascultă rock. Mie mi-ar fi rușine să spun așa ceva cel puțin într-un loc public. M-aș face de cacao, el tocmai a reușit asta.

| nobody_9356 a răspuns:

AlternRock- cel mai tare

| Hawk_Cata_1997 a răspuns:

O ador trupele mele preferate iron maiden, megadeth