| anonim_4396 a întrebat:

Vreau ca aceasta persoana http://www.youtube.com/watch?v=ncBje1aXjsc&feature=relat ed sa devina celebra il cunosc e un prieten foarte bun de treaba. Ce sa fac pentru el? Vreaus a devina celebru.Scuze ca nu vam zis dar... el canta si sunt pozele lui.

Răspuns Câştigător
| maryusGtA a răspuns:

Nu stiu fa o filmare tare pune-i niste funii si pune-l sa faca niste scheme tari si pune-l pe yutube ca selena gomez nu a devenit faimoasa asa de la nastere poate are noroc si ii va vedea un om important filmarea si il va suna dar nu uita scoate funiile la editare si pune-i numarul de telefon la sfarsit si scrii numele cameramanului numele actorului numele muzicianului care a cantat in videoclip dar le dai pe toate astea la final asa ridicanduse in sus.