| Cretaker a întrebat:

Vreau cele mai noi melodii, aparute acum in ultima secunda daca se poate.
va rog eu mult

Eu sunt rocker sunt prea rocker pentru voi, dar ascult si mel de club pentru ca ma fac sa ma simt ok, plus ca ascult trupe de care nimeni nu a auzit: Eminem, Paramore, Green Day, Linkin Park si cam atat

linckin parrk the best \m/

Răspuns Câştigător
| FreakyFred a răspuns:

Am o problema! din secunda in care am inceput sa scriu pana in secunda cand am terminat au aparut prea multe melodii noi laughing si btw, green day rocks!

22 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Tokyo Hothel love strucklove strucklove struck

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Eu sunt metalistă, foarte metalistă, cea mai metalistă! Eu ştiu de Eths, by the way "Pourqoui"? sau nu, cred că îmi place avril lavigne, evanescence, justin bieber şi hannah montana. Mai sunt metalistă? Dacă nu mai sunt?sad

pa, pa.

| Andreea0678 a răspuns:

Pai in primul rand Eminem nu canta rock ci rapp. Eminem nu e o trupa ci un cantaret. D12 se numeste trupa din care face parte si el Si e imposibil sa fie cineva care sa nu fi auzit de el dupa super-hitul "Love The Way U Lie"winking
In al 2-lea rand si Paramore este si ea destul de cunoscuta pentru. ca a compus melodia Decode pentru. celebrul Twilight.Cum toata lumea s-a uitat la el, toti au auzit de Paramore. big grin Au castigat si Best Alternative de la MTV EMA 2010 happy
Linkin Park au devenit foarte cunoscuti dupa hitul "The Catalyst" si au castigat premiul Best Live Act de la Mtv ema...Si da Lp rullz. II ascult din cls a 4-ahee hee
Green Day sunt si ei destul de cunoscuti pentru. "21 Guns" so...
Hope you understand big grinwinking

| LuDo a răspuns:

Pai melodii rock? Nu stiu daca ai auzit de Black Veil Brides...Children of Bodom sau Eyes set to killthinking Slipknot...Na cauta pe youtube si vezi care iti plac!happy

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Eu ascult muzica undergroud. Atat de under incat, daca as numi cateva formatii aici, ar deveni comerciale.

| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a răspuns:

Daca vrei melodii de club intra aici :
http://www.facebook.com/RomanianClubHits ai toate melodiile de club noi
si daca vrei inca o trupa de rock buna iti recomand Breaking Benjamin
SUCCES :*

| zalisa a răspuns:

și eu sunt foarte anti-bierberistă, dar ascult cea mai bună muzică și cea mai profundă guță, palizer, etc.

poate ca există o asemănare între ăștia și biberon, cine știe.
dar mai sunt anti-biberon?
nu prea laughing
aaa și să nu uit, nu mă puneți să aleg între manele și house că nu mă pot hotărî.
era o teorie conform căreia dacă vei pune un măgar în fața a doua grămezi de fân identice, va muri de foame pentru că nu va ști pe care să o aleagă. așa si eu.
și sunt și pe jumătate rocker, ascult și tokio "hothel" {rolling on the floor}
, ce naiba! și, în plus, și mie îmi place rihanna (pronunțat rihanna) pentru că în clipul de la ai lăv dâ uei iu l-ai ( care a ajuns hit pentru că îl ascultă tot deșteptu' de teapa mea) mai avea un pic și își băga mâna în gât...hee hee

go and get a life!
p. s. și m-am lăsat de mâncat dude, dacă nu știați.

| Cretaker explică:

Burzum.

Burzum cu microfonul ala stricat, prea stricat pentru voi.

| S_6864 a răspuns:

Voi nu va dati seama ca e panarama nu?

| Cretaker explică:

Cum adica ce ascult eu e panarama?!

vam zis eu ca nimeni na auzit de trupele astea stiam ca o sa vina numai critici p'aici

| QuadruplePersonality a răspuns:

@BlackLoll1pop
Si chiar credeai ca e atat de necesar sa explici de unde cunosti tu trupele?

@Cretaker
Nu te intrista pentru critici, fii mandru ca esti mai rocker decat noi toti oh go on
De Hurts ce zici?

Răspuns utilizator avertizat
| QuadruplePersonality a răspuns:

Vai tu pisi oh go on
Vreau si eu un ID asa smecher ca a tau love struck

Răspuns utilizator avertizat
| nixy a răspuns:

Hanna montana are cele imi noi melodii rock =]]

| AshEldo a răspuns:

Ai dreptate "Cretaker"nu am auzit în viaţa mea de cei enumeraţi de tine,"eşti prea rocker pentru noi"laughing...consider că Three Days Grace au nişte melodii superbe (din păcate nu sunt apărute în ultima secundă... avem o problemăthinking)

| Aiwendil a răspuns:

Green day, Linkin Park, Eminem, Paramore cine nu a auzit de ele? Stiu eu.Manelisti! Iti pot recomanda alte trupe Three Dyas Grace, Good Charlotte, The All-American Rejects, Metallica, One Replubic, Within temptation, Avril Lavigne, Breaking Benjamin, Fall Out Boy, Jimmy Eat World, Nirvana, Nightwish, Sugarcult, Pink.De acestea ai auzit? Nu stiu melodii aparute in secunda asta.Crezi ca esti rocker de rocker? Nu prea cred devil. Mai ai pana sa devi rocker de rocker.
Bye!

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Eu cunosc manelisti :&

| Dove a răspuns:

Cand ai pus Eminem la trupe te-ai referit la D12?
D12, Linkin Park FTW!

Răspuns utilizator avertizat
| b342 a răspuns:

Buna Cretaker!

Pai.

Bring Me The Horizon, [ daca iti place metalica

| b342 a răspuns:

Fratee n`a aparut tot sad

daca vrei prin mesaj privatwinking