| aaaaaaaaaaaaa1234 a întrebat:

Vreau formatii rock. Nu foarte cunoscute pentru ca pe alea deja le stiu. laughing

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Păi Agalloch,Spiritual Ravishment,Altar,Ragnarok,Toxic Holocaust,DRI,Nocturnal Invocation,Malicious Death,Gruntruck,Wizard,Dark Moor,Watain,The Spook,Turbonegro,Satyricon,Kalmah,Gorath,Iced Earth,Obituary,Napalm Death,Sarcofago,Sincarnate,Hightower,The fury,Pentagram,Draconian,Electric Wizard,Stormwrath,Essence,Chainsaw,Sarcasm,Nightmare,Accuser, Nuclear Assault, Odal, Nevermore, Flotsam Ad Jetsam, Dark Empire, Nihilist, Falloch, Battlesoul...etc.Probabil le ştii pe unele.

3 răspunsuri:
| iulian18 a răspuns:

The prodigy

| d4n1el a răspuns:

Dead by april
eyes set to kill
black veil brides
sonata arctica
earlyrise

| CristyR3belu a răspuns:

Korn,the haunted,dark funeral, gorgoroth, killswitch engage, all that remains, skillet.cred ca unele le stii...