| anonim_4396 a întrebat:

Vreau melodii de dragoste si lente si de toate laughing pentru ca imi besl prietenul fff mult de aia laughing:X:X

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Hmm,esti cam agramata, bre.Se zice iubesc,ma,iubesc,atat, e singura forma acceptata, nu dulcegarii hipsteriste gen ''besk'' sau ''yub''. Generatia pu*lii...

| yomotherfucker a răspuns (pentru Dumnezău):

Du-te naibi daca nu-ti convine,. nu raspunde straight face

| TeoPT a răspuns:

Tu ești aia din poză? Săracul om.

| PrESeUS a răspuns:

Ego - Pentru ca te iubesc [Official HD] Kamelia - Prima oara Lavinia feat Garcon-Dragoste in secret C.I.A. - Unde e ea [official track] Connect-R Ieri Connect-R FARA Andore vs Cascada Fluturi