| ---droid-kid--- a întrebat:

Vreau niste melodii foarte, foarte triste despre suferinta, moarte.
Va rog repede, nu mai suport si ma dor si mainilecryingsadcryingsadsad

Răspuns Câştigător
| ҳ̸Ҳ̸ҳGeorgianaҳ̸Ҳ̸ҳ a răspuns:

Voltaj-Eu cu mine;
Mecena-Absent;
-Suflete pereche;
-Catre ea;
Marco-Ingerul din iadul meu;
Kitzi & Kata - Cum sa te am;
Pretecst-Te astept acasa;
Nca. ft Yoyo-Ultimatum;
Chriss (JustUs) - Strig spre tine (feat. Allexandra);
Chriss - Idea ireal;
DaOne - Cat de mult raneste dragostea ft Ewa;
Cocoon - Aman2;
Dudah & Chriss - Sentimente;
Antidot - Sunt clipe;
Acustic & Mishu - El si ea;
Nivelu` Unu` - O poveste;
Cristina ft. Pablo - E tarziu;
DaOne - ft Karina - Doar tu m-ai pierdut;
Sonia - Doar un vis.

Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

27 răspunsuri:
| Marry:X a răspuns:

Buna. Daca o sa asculti melodii de suparare o sa iti faci si mai rau:-Uite o melodie super faina.Vei ramane in gandul meu sad Sau Dj Aligator-Close to you big grin. Astea doua sunt superwinking. Sper ca ti-am fost de ajutor. Pa pa:*

Alte răspunsuri
| c0rn3l1uss a răspuns:

Secondhand Serenade-Your call.

&

Don`t be sad.

happy

Alte răspunsuri
| alle_1861 a răspuns:

Tu nu ai auzit ca orice ai pati, viata merita traita oricum? Fii vesel(a), uita-te la niste desene animate pentru ca sunt un remediu foarte bun pentru tristete. Numai cei slabi si fricosi isi doresc sa moara pentru ca nu au curajul sa ridice fruntea sus si sa zambeasca, sa infrunte viata. Zambeste pentru ca nu costa nimic. :)
Dar totusi ca sa-ti raspund la intrebare iti las 2 melodii care mie imi plac foarte mult:
http://www.youtube.com/watch?v=I96Vh5NuoJg&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=dnDJLcin2ks

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine incerci niste melodii vesele si amuzante, care sa iti redea pofta de viata?:(

Gummy Bear:x http://www.youtube.com/watch?v=astISOttCQ0

Te rog macar ascult-o [-o:D

Alte răspunsuri
| Evol a răspuns:

Gotthard-One life, one soul, o balada. Nu stiu exact ce melodie din ce gen muzical cauti, dar incearca.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj Sligator-Close to you.
E destul de trista, mereu o ascult cand sunt suparata, e o melodie foarte frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia-Cimitir de amintiri
crying

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap, o melodia super ar fi Andore feat Casacda -Fluturi, e superba melodia. Care vrea sa stam de vorba sefa.larisa e id-ul meu.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adda -Minti murdare facute praf, Bambi-Doare ca ne-am pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Within Temptation - Memories

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rhyme-Sfarsit de poveste; Dj Yulis Kosmin feat Beatrice.

Alte răspunsuri