| Debb a întrebat:

Vreau niste programe online de mixat melodii. Dau fundita. :*

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Nu sunt programe de mixat online dar poti sa descarci de aici zulu dj, este simplu de folosit si nu ocupa spatiu pentru ca este foarte mic:
http://www.computerica.ro/zulu-dj-program-gratuit-pentru-mixat-muzica/
Succes!

| Andre_Stefy_1995 a răspuns:

Virtual Dj Home Free

| Danni1990 a răspuns:

Http://www.partycloud.fm/4817938+6527937 eu asta il folosesc si sa stii ies ceva mixuri bune daca stii sa-l folosesti

| Danni1990 a răspuns:

Http://www.partycloud.fm/4817938+6527937 este unul din cele mai bune programe online de mixat

| denisa6000 a răspuns:

PartyCloud. Remixezi melodii de pe SoundCloud

| mama12 a răspuns:

Virtual dj 8