| Kent2142 a întrebat:

Vreau o lista cu melodii probabil vechi si classice si tari de a lui armin van buuren sau dash berlin funda!

1 răspuns:
| andipd a răspuns:

Wow! Ce mă bucur că este un ascultător de trance pe aici. Eu ascult de 3 ani și câteva luni. Îți recomand albumele vechi ale lui Armin: Shivers, Imagine, 76 și Mirage. Noul lui album Intense este un alt stil de-al lui.
De la Dash Berlin îți recomand primul lui album The New Daylight, dar și Music Is Life e bun!