| nimicaici a întrebat:

Vreau s afac pregatire la muzica..pentru ca pana acum nu am invatat de loc la ea.Deci,credeti ca e grea?:d

4 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Stai, de ce ai vrea să faci pregătire la muzică, pentru ce?
Dacă te referi la canto, asta e cu totul altceva. Dacă ai voce, poţi să te duci, e un lucru bun dacă vrei să faci ceva în muzică.
În altă ordine de idei, pregătirea la muzică nu ştiu pentru ce ţi-ar trebui dacă nu vrei să cânţi vocal sau la un instrument.

| alex0110 a răspuns:

Spune-mi intai cati ani ai. Nivelurile sunt diferite in functie de ani.

| suave a răspuns:

Depinde.Daca iti place mult muzica si iti doresti sa canti nu va fi asa grea.