| Aneke a întrebat:

Vreau sa descarc melodia Esti bun da la Altar da nu o gasesc pe nici un sait iar de pe you tube mp3 nu imi da voie.Deci va rog sa imi spuneti de unde as putea sa o descarc sau daca o are cineva pe calculator sa mi-o trimita pe mess.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| BlueSoul6 a răspuns:

Are 6 MB pentru ca e la calitate inalta: http://www.ytconv.net/......nload2.php

| Aneke explică (pentru BlueSoul6):

Si ce vrea sa insemne asta? De ce nu o pot descarca?

| BlueSoul6 a răspuns (pentru Aneke):

Calitate inalta = sunet mai clar. Ti se descarca automat, sau cel putin am incercat sa-ti dau linkul pentru descarcare automata. Te contactez prin mesaj sa-ti trimit alta adresa happy

| Aneke explică (pentru BlueSoul6):

Ok deci pana la urma pot sa descarc melodia?happy

| Rootkit a răspuns (pentru Aneke):

De pe fisierulmeu.ro

| Aneke explică (pentru Rootkit):

Multumesc,dar am reusit acum cateva luni sa o descarc.