| Recovery66 a întrebat:

Vreau sa imi bag niste muzica pe ipod dar nu gasesc nimic doar muzica de nebuni, nu vreau sa jignesc pe nimeni dar muzica din ziua de azi e praf in fine vreau si eu niste melodi ca melodia aia over the rainbow cantata de grasu ala nu de pitipoanca aia, vreau muzica mai linistita dar sa nu fie romance, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sarucka a răspuns:

I want to break free:) sau asculta magic fm si iatile de acolo sunt cele mai linistite posibile

sper ca te-am ajutat

descarcatile cu www.listentoyoutube.com

Succes!

funda:x?

1 răspuns:
| Recovery66 explică:

Nu stiu la ce va trebuie funde dar ma rog