| camon12 a întrebat:

Vreau sa imi fac un fel de logo cu numele meu de DJ si nu stiu cum am photoshop dar nu am nici o idee uitati vreau sa-mi fac ceva gen......http://www.youtube.com/watch?v=TYYyMu3pzL4
cum are aici skrillex dar cu totul altcumva... vreau ca asa sa arate in mare.Ma rog sa pot sa pun logo-ul la melodiile ce le postez pe youtube ca un fel de cover. Sper ca ati inteles

1 răspuns:
| nouamm a răspuns:

Daca vrei un program pentru logo, asta e cel mai tare:sothink logo maker, il folosesc si eu si cred ca asta e ceea ce cauti.