| adina226 a întrebat:

Vreau sa imi testez vocea! Din 4 profesori de muzica pe care i-am avut pana acum doar 2 mi-au spus ca am voce si 2 mi-au spus ca am o voce foarte buna! Vreau sa ma conving daca am voce sau nu! Exista vreo modalitate sa imi testez vocea! De preferat online!

2 răspunsuri:
| ElenaMi a răspuns:

Faci un cover, il postezi pe youtube si vei vedea parerile celor de acolo, vizualizari, likes si de aici vei trage tu o concluzie.

| irbis a răspuns:

4 profesori nu au resit sa te convinga? Crezi ca ei nu stiu despre ce vorbesc? Eu cred ca tu nu stii ce inseamna sa ai voce.
Daca 4 profesori de muzica, oameni foarte bine cunoscatori a ce inseamna muzica si actul de a canta, spun ca ai voce, de ce dracu' te mai indoiesti?