| bobomedias a întrebat:

Vreau sa intreb daca are careva nevoi de un Dj la un radio adica ma rog sa am o emisiune pe zi cate ore doreste. voi emite in vdj. experienta am destula: exersatul acasa, pus muzica la petreceri. deci daca vreti careva sa imi dati un mesaj cu ID sau ceva. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| deseneanimate99 a răspuns:

Daca esti pasionat de muzica de petrecere, ma refer la muzica populara vb te rog cu cei de la Radio Romania Online www.rronline.ro