| Sfinnx a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa gasesc o melodie! Va dau detalii doar din videoclip.
Este o melodie in coreeana sau japoneza, nu stiu exact. Este o poveste intre o fata care era balerina si un baiat care se indragosteste de ea, dar tipa nu il place.Si la un moment dat,baiatul ii daruieste un ceas parca,iar alte detalii din video ar fi ca,tipa este lovita de o masina, si tipul respectiv schimba rolurile parca si moare el in locul ei si ceva de genu.Tipu' era blond parca si avea parul cret. O alta secventa din video era ca, ploua afara si. tipul a luat-o sub umbrela si o tinea de brat parca.

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Ftisland-Severely;~;