| iliescuandrei a întrebat:

Vreau sa ma apuc de muzica, adica sa pun muzica sa mai si creez(DJ). Ce imi trebuie, mai intai pe pc apoi imi comnada ce imi trebuie? putin ajutor

4 răspunsuri:
| thekidno1 a răspuns:

Virtual dj apoi Traktor

| SuciuFlo a răspuns:

Buna! Am inteles ca vrei sa te apuci de muzica.Interesant,dar sa fi Dj nu inseamna sa creezi muzica. Daca doresti sa fi Dj trebuie sa stii folosii macar o consola de dj.un Hercules.mp3 macar.Asta fiind o consola de mixaj.(asta insemna sa fi dj). Dar am inteles ca vrei sa creezi muzica.Fii atent! pentru mixat melodii iti recomand:Virtual dj pro7, tracktor, Serato sau alte soft-uri de la NI(native instruments) dar cele mentionate sunt ce; le mai bune. Pentru creat muzica iti recomand Fl.studio10,ableton sau Adobe auditionhappy. daca mai ai nevoie de ajutorma gasesti pe fb:Leonard Flo. Funda?

| ArekkusuKage a răspuns:

Virtual DJ si sa inveti sa il folosesti bine cu el faci toata treaba...winking succes sa inveti sa il folosesti