| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de vioara dar am aproape 14 ani, si nu am nici o treaba cu muzica. cam ce ar trebui sa fac. laughing
funda

Răspuns Câştigător
| Thunderstruck a răspuns:

Culmea, inainte de a ma apuca la chitara, nici eu nu aveam nicio treaba cu muzica, iar acum rar gasesc o melodie pe care sa n-o pot canta, iar de obicei nu o pot canta din cauza sculelor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inscriete la o scoala de muzica happy

| Neberius13 a răspuns:

Daca n-ai treaba cu muzica de ce naiba vrei sa te apuci de cantat?

| Thunderstruck a răspuns (pentru Neberius13):

Culmea, inainte de a ma apuca la chitara, nici eu nu aveam nicio treaba cu muzica, iar acum rar gasesc o melodie pe care sa n-o pot canta, iar de obicei nu o pot canta din cauza sculelor.