| mileycyrus44 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca miley cyrus a fost in romania sau o sa vina in romania cand?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu cred ca va veni prea curand.
Nu a fost.

| costymaximus a răspuns:

Ce sa faca in Romania, este ca si cum ai alege sa canti intr-o "bodega"sau la Athenee Palace. Tu ce ai alege?

| deffect a răspuns:

Daca venea o salutam :mi-as, dati-asi luati-asiwinking me ei si fanilorwinking

| Helvete a răspuns:

Nu a fost, si nici nu as vrea sa vina :-s laughing

| ilovemusic a răspuns:

Nu a fost si nici nu cred ca vine prea curandbig grin.

| LuYz@ a răspuns:

Si eu sunt o mare fana a tinerei cantarete si ma rog mereu sa vina, dar nu sunt multe sanse sa isi dea tot turneul de anul acesta p[este cap pentru a veni in ''stupidinia''. si in fond ce ar vede ca mai sunt multi oameni in firea lor in bucuresti, dar majoritatea tarii este locuita de tarani fara pic de maniere si rromi care canta toaaata ziua manele!

| vasyutza a răspuns:

Si eu am fost fan dar dupa ce am vazut ca se drogheaza.am innebunit de ufrie.si o uras cat se poate.imi place cum canta da tot drogata ramane. uitati-va aici.si aveti dovada

http://www.realitatea.net/......81813.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost in iulie anul trecut(2009)la bucresti.Am fost si eu si a fost super