| MisterSecret_1898 a întrebat:

Vreau si eu link la melodia lui Mihai Constantinescu - Omule de zapada... era ceva de genul Omule de zapda te-am zarit, te-am zarit aseara pe strada... Cine imi poate gasi si mie linkul?thinking

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| AAAdelin a răspuns:

Http://www.musicmall.ro/artisti/mihai_constantinescu/mp3, ai aici mai multe melodii de Mihai Constantinescu

| MisterSecret_1898 explică:

Nu'i nici; una din astea sad... era una diferita melodia... si nu o gasesc. canta Mihai Constantinescu si avea versuri cam asa "omule de zapada te-am zarit, te-am zarit aseara pe strada"

| Cocos96 a răspuns:

Vezi daca mergebig grin