| Alecsandraa29 a întrebat:

Vreau si eu meldii noi rap. Cemi recomandati?

Răspuns Câştigător
| SerjRap93 a răspuns:

Si ca sa-l completez pe WoOkEzZz asculta:Vescan; Nane; Eli; The Mosh; Flavyo; Zeze; S.R.G...nu mai stiu.iti mai spun eu catvi altadatawinking

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Asculta trupe si solisti ca: Specii, Dragonul, Raku, El Nino, Cedry2k, DOC, Tranda, Maximilian, Nimeni Altu`, Carbon, Parazitii, Cabron, Codu` Penal, Kazi Ploae

| SerjRap93 a răspuns:

Aaaa era sa uit de Cumicu; Click; Ryu; Arssura; Aforic...*** mai stie...mor de somnstraight facelaughing

| noktambul a răspuns:

Sa pui mana pe gramatica limbii romane laughing