| EUSIATIT a întrebat:

Vreau si eu melodia fetelor de la BAMBI raza de soare. [melodia noua] nu o gasesc dar vreau sa o si inregistrez ma ajuta cineva? Nu ma trimiteti pe site sa mi fac cont merci astept

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia nu este inca pe un site anume mai cauta prim melodiile lor de pe net si o vei gasi te anunt eu daca e pe un site anume id-u meu de mess este the_party_Dany te salut pawinking

2 răspunsuri:
| moonallygirl a răspuns:

Ba este un site:* Ti.l dau:http://videonews.antena3.ro/action/viewvideo/60681/bambi-raze-de-soare
Aici este melodia:) vizionare placuta:*