| InterestingPlace a întrebat:

Vreau si eu niste date despre Alexandra Stan love struck. Si ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| oCocktail a răspuns:

Http://www.alexandrastan.ro/ sau http://ro.wikipedia.org/wiki/Alexandra_Stan. Si e o fata foarte draguta;)

5 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

O boarfă care s-a lansat cu o melodie mai porno ca tot RedTube-ul, şi acum o arde "vedetistic" şi e considerată cântăreaţă. Suuure she is, like my cock is an airplane.

Răspuns utilizator avertizat
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru RockinLife):

But of course.

Răspuns utilizator avertizat
| GusWaters a răspuns:

Voce cat de cat are, da' s-a stricat enorm cu house-ul si melodiile cu tente porno si superficiale.Da' ar merge de-o runda, fara obligatii!