| LollySab23 a întrebat:

Vreau si eu niste melodi in gen hip-hop in engleza sau romana. ceva sau nu stiu ceva de genul,, urasc viata,, sau,, asta e viata,, nu stiu ceva care sa arate cum e viata in realitate.Si asa mai vrea si niste melodi gen emo.

3 răspunsuri:
| Pitica :X a răspuns:

Vescan & ligia - peace and love :X desi nu stiu daca e exact ceea ce cauti happy si mie mai imi place nane - ganduri la miezul noptii love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...eu nu prea ascult muzicaa gen emo, dar iti dau niste variante daca iti plac...(nane-ca o stea sau-ganduri la miezul noptii sau-poveste de seara