| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii cantate de Parazitii, ceva mai funny, si cat de cat cenzurat, ca sa nu zic decentlaughing))))
pun accent pe versuri amuzantewinking

3 răspunsuri:
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Am mai funny cu parazitii dar nu sunt cam deloc cenzurate. laughing Parazitii-Tot ce e bun trebuie`sa dispara
Parazitii-Ma doare in ****
Parazitii-Arde
Parazitii-Parol
Parazitii- O cheama
cam atatea stiu, mai noi happy

| toxiclife a răspuns:

Ia noul album parazitii "tot ce-i bun trebuie sa dispara"[si alea au prostii ] eu am toate melodiile din '89 pana in 2010 big grin

| FurniciCoapte a răspuns:

Melodii mai decente?laughingce dracqu e vb de Parazitii doar:X.Bine unele sugestii ar fi:17, Noi vrem respect, Unul pentru toti(dar contine vb vulgarelaughing ), nathinking melodii "decente" nu prea auhee hee.