| AndreiAlexandru36 a întrebat:

Vreau si eu niste melodii rock de metalcore, rapcore, deathmetal sau extreme metal super tari! Funda

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Raynn a răspuns:

Asking Alexandria, black veil brides, avenged sevenfold pentru metalcore.
Rapcore nu am nici cea mai vaga idee ce e aia si nici nu vreau sa stiu.
Deathmetal opeth, amon amarth, daath

| AndreiAlexandru36 explică (pentru Raynn):

Imi pare rau dar eu am zis melodii nu trupe, prietene! happy

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Dude, caută melodiile de la trupele respective; e mai bine că ţi-a dat trupe, pentru că-s mai multe melodii decât dacă ţi-ar da câteva link-uri.
Ţi-e lene să cauţi or what?

| AndreiAlexandru36 explică (pentru MalleusMaleficarum):

Nu ma, dar eu stiu absolut toate trupele alea si melodiile lor de aia! vroiam ceva nou

| MalleusMaleficarum a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Păi te-ai exprimat prost atunci.

| ServantsCthulhu a răspuns (pentru AndreiAlexandru36):

Esti Emokid de asculti din alea mai bine punete pe Black Sabbath ca alea sunt de Emo care se tai cu Lama ca stii ca Emokizii aia sunt virginii laughing

| Derp70 a răspuns:

1.Arch Enemy-My apocalypse, Nemesis
2. Bullet for my valentine-Last fight, Tears don't fall, You Betrayal
3. Avenged Sevenfold-Nightmare, Afterlife, Buried Alive
4. Eyes set to kill-Darling, Broken frames
5.Lamb of God-Laid to rest, Ghost walking
6.Asking Alexandria-A prophecy
7.Black veil brides-Coffin, Knives and pens, Unbroken
8.Limp Bizkit-Rollin, Gold Cobra
9.Cannibal Corpse-Torture
Funda?happy