| SnYcK3rS a întrebat:

Vreau si eu un link de unde sa descarc melodia Watch Me-Hot Rush

funda!

Răspuns Câştigător
| Tumpiricutampirapidarapu a răspuns:

Www.video2mp3.net
pune linkul asta http://www.youtube.com/watch?v=XmteJCfOl4Q
in cutiuta aia si dai convert :P

3 răspunsuri:
| Raduu a răspuns:

Hey, eu de obicei cand nu gasesc o melodie pe net. Folosesc programul FreeCorder 4 si o preinregistrez! big grin.Merge de la orice sursa. Dar ai grija sa nu lasi messul deschis sau orice altceva care sa scoata anumite sunete cat timp inregistreaza melodia big grin. altfel se aud big grin. Iar in rest, inregistreaza perfect!

| Anca_2893 a răspuns:

Incearca de pe www.fullsong.net aici se descarka tote tipurile de melodii!;)
Bafta!